Loading...
pl


Jesteś Rolnikiem? Ogrodnikiem? Szkółkarzem? A może po prostu cenisz sobie piękno przyrody? Szukasz chłopaka, dziewczyny, męża, żony, bratniej duszy, miłości, albo przyjaźni? Jeśli tak, to portal randkowy ilove.agrobiz.pl jest właśnie dla Ciebie. Każdy z nas chce przebywać w otoczeniu ludzi którzy nas rozumieją i przy których czujemy się bezpiecznie. Tu rejestrują się osoby poszukujące przyjaciół, randki, męża, żony a także wspólnego spędzania czasu. Przyłącz się i poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może nowa znajomość szybko przerodzi się w miłość na całe życie. Pomóż szczęściu i daj się poznać innym. Dołącz do nas już dziś i przeżyj coś wyjątkowego. Oglądając program "Rolnik Szuka Żony" widzimy jak ciekawe osobowości stają się kandydatami na mężów czy żony dla Rolników. Twoja przyszłość zależy także od Ciebie. Jeśli chcesz skorzystaj z naszego portalu randkowego i poznaj swoją Miłość. Portal Randkowy dla Rolników jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich aktywnych na forum randkowym lub blogu randkowym. Serdecznie zapraszamy. Daj się poznać innym...

Ostatnio zarejestrowani - zaproś na randkę

Blogi

Potentilia
Czasem tak jest brak weny twórczej ...a TY co napi... Więcej
Pawel
Zasiać ziarno dobrych relacji to chyba najważniejs... Więcej
Pawel Maj 14
Pawel
Wiele wskazuje na to że nadchodzący sezon będzie b... Więcej
Pawel Kwiecień 22

Temat

Whisky
Jestem rolnikiem i wiem jaka jest to praca.... więcej
Whisky Luty 26
Potentilia
Zimowo w kalendarzu ale na polu już nie coż... więcej
Aneta
Witajcie, początek roku w Rolnictwie wcale nie... więcej
Aneta Styczeń 14
Pawel
Jest w tym sporo racji. Niedawno rozmawiałem o... więcej
Pawel Styczeń 7

Randki i Miłość w słowach...

Kocham - powiedziało lustro i rozbiło się na tysiące szklanych łez...

Ciało pamięta przelotny dotyk. Parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności przypływa znikąd w środku dnia...
W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu, w życiu tęsknotą...

Kto tłumi w sobie prawdziwą miłość, ten nosi w sercu wielki ciężar.

Aż nie mogłam się nadziwić, jak potrafi odmienić człowieka nieobecność przyjaciela. Nie mogłam się też nadziwić, jak niewiele trzeba mężczyźnie, by odszedł trzaskając drzwiami i jak trudno kobiecie, od której odszedł ruszyć za nim tymi samymi drzwiami...

Czytaj więcej na Forum

Humor

Sprawdź Sąsiadkę i Sąsiada

Ogłoszenia

Pierwszy Dzień Lata
Lato Lato Lato wszędzie ... 
Pawel Czerwiec 20
Pierwszy Dzień Jesieni
Jesień jesienią sady się czerwienią...
Pawel Wrzesień 22

Aktualności

 • PIOTREK27
  PIOTREK27 - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Artur82
  Artur82 - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
  Maj 31
  0 0
 • Romus232
  Romus232 i nieznajoma_xx zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
  Maj 31
  0 0
 • Muminka
  Muminka - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
  Maj 30
  0 0
 • Bartek2606
  Bartek2606 i Missjelonek6930 zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • pki3
  pki3 i Potentilia zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Romus232
  Romus232 i Potentilia zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
  Maj 24
  0 0
 • Szupaw
  Szupaw - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Owca98
  Owca98 1 nowe Zdjęcia zostały zapisane do Albumu Dom
  Na bujaczce
 • Krzysztof0789
  Krzysztof0789 - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
  Maj 23
  0 0

Portal randkowy dla Rolników

Słowa kluczowe:

Portal Randkowy dla Rolników, Randki internetowe dla Rolników, Rolnik szuka żony, Rolniczka szuka męża, Szukam Przyjaciół, Męża, Żony, Szukam przyjaciół i znajomych, Szukam miłości randki, Poznam Rolnika, Randki internetowe dla rolników, Portal randkowy dla Rolników, Szukam dziewczyny, szukam chłopaka rolnika, Szukam żony, szukam męża, Szukam miłości,

'':
Wyświetl fade
Wyświetl slide
Ocena:
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół