Loading...
pl

Analne rozterki | Forum

Psycholog_Portalu
Psycholog_Portalu Grudzień 13 '15
Mamy XXI wiek, mamy wolność słowa i poglądów, tolerancję, otwartość i mamy też seks analny, który ciągle tkwi w strefie tabu. Dlaczego tak się dzieje? Czemu akurat ten temat wzbudza w nas tak wiele kontrowersji? Budzi wstyd, odrazę, a może jest skrytym marzeniem większości z nas? Do uprawiania seksu analnego przyznaje się zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet?Skąd ta różnica? Kobiety otwarcie przyznają, że odmawiają seksu analnego z obawy przed bólem, a część z nich uważa go nawet za akt poniżający. W dużej mierze jest to spowodowane doborem partnera. Większość kobiet przyznaje bowiem, że przy partnerze, któremu mogą w pełni zaufać wszelkie obiekcje znikają. 
Większymi zwolennikami takiego typu zbliżenia są mężczyźni, którzy nie ukrywają, że w ten sposób mogą spełnić swoje marzenie o dominacji. Lubią też seks analny z czysto fizycznych powodów- zwieracze odbytnicy są ciaśniejsze niż pochwy, dzięki czemu penis jest bardziej ściśnięty, co pozwala odczuwać więcej doznań.
Skąd więc wynika ta ogólna niechęć do seksu analnego? Przecież nie jest on wymysłem ?nowoczesności?, bo korzeniami sięga aż starożytności. Za jego prekursorów uważa się Starożytnych Greków (stąd też seks analny często nazywany jest miłością grecką). W Starożytnej Grecji powszechnym było przekonanie, że nasienie mężczyzny ma moc uświęcającą. Należy jednak zaznaczyć, że owe zbliżenia Greków były seksem mężczyzny z mężczyzną, albo mężczyzny z chłopcem. Seks analny nie był też obcy mieszkańcom starożytnego Rzymu. Mimo potępienia ze strony Kościoła był on powszechnie praktykowany. Tego typu praktyki szybko stały się domeną prostytutek, które wykorzystywały stymulację odbytu do pobudzenia klientów mających problemy z wytryskiem. Natomiast w wieku XIX stał się on bardzo popularnym wśród klasy pracującej środkiem antykoncepcyjnym. Jak jest dzisiaj? Według badań przeprowadzonych przez Zbigniewa Izdebskiego dziś coraz więcej Polaków przekonuje się do tej formy współżycia - podczas gdy w 1992 stosunki analne uprawiało 6% badanych, to w 2008 było to już 18% /www.iwportal.net, Jak kochają Polacy?/
Dlaczego zatem miłość analna wciąż budzi tak wiele kontrowersji i tworzonych jest wokół niej tak dużo mitów?
Ostatnio edytowane przez Psycholog_Portalu Grudzień 13 '15
Pawel
Pawel Grudzień 13 '15
Bóg stworzył Kobietę i Mężczynę to byli oczywiście pierwsi Rolnicy... Czy Pierwszy Rolnik szukał żony...może nie musiał ale wiadomo ze każdej z tych istot przyporządkował określone cechy i możliwości. Sex analny zapewne nie był w zamyśle Boskim czymś szczególnie ważnym skoro umiejscowił penisa z przodu mężczyzny a kobiecie pochwę jak beczkę nasienną wstawił był z przodu. Widocznie w zamyśle tym był owszem sex ale w pozycji którą powszechnie uważa się za misjonarską dostosowaną do obojga względem wzrostu i ciężaru. Praktykowanie zatem sexu analnego nie jest moralnie dobre bo to nie przynosi żadnej przyjemności kobiecie gdyż w miejscu tym nie ma narządu podniecenia czyli łechtaczki która jest odpowiedzialna za uniesienia, szczytowanie, orgazm w locie... Zatem Sex jest dobry tylko wtedy gdy przynosi przyjemność i jest oddaniem się drugiej osobie w miłości a nie dla zasady żeby zaoszczędzić... Każdy dobry Rolnik szukający żony będzie rozważał czy żona jego jest pod tym względem mądra i bezprecedensowa. Rolniku szukaj żony i bądź z niej zadowolony. Kochaj ją od przodu a nie od tyłu bo czasem od siedzenia przed telewizorem też ja d..... boli. 
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół