google-site-verification=lfAtS5O1vOAq9KIvmIQgRenUkaxMpN9HiFGW1mfotuU post wypowiedź w portalu randkowym ilove Szukam męża, szukam żonyLoading...
pl

Kawaler Stary jest Wartościowy... | Forum

Pawel
Pawel Wrzesień 13 '15
Witam,


Stary Kawaler na wsi to chyba już powszechny obraz stąd bardzo popularnym staje się program Rolnik Szuka żony... bo każdy chce zobaczyć i jakby podpatrzeć jak to się komu powodzi... z niecierpliwością oczekując sensacji kiedy coś się zawali... a wielka miłość spali,... (wcale nie czuje jak mi się rymuje). 


Bycie samotnym człowiekiem nie oznacza jednak osamotnienia które w składni języka Polskiego brzmi podobnie choć ma różne znaczenie. Wielu ludzi mieszkających na wsi ma hobby, zainteresowania, które w jakiś sposób podtrzymują dobre samopoczucie. Owszem z natury każdy człowiek chce mieć rodzinę i dzieci ... ale czy wiązanie się z kimś na siłę bez żadnych relacji ma jakikolwiek sens... ?  


Wszędzie są wyjątki ale ... jeśli ktokolwiek miałby wchodzić w jakikolwiek związek z drugą osobą bez relacji i wzajemnego poszanowania... to lepiej już być Wartościowym Starym Kawalerem :)

Ostatnio edytowane przez Pawel Wrzesień 14 '15
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół