Loading...
en

Miłość w słowach... | Forum

Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 17 '16
...i choć nie mam go na co dzień, codziennie mam go w głowie...
Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 17 '16
Nie chcę, żebyś był idealny. Chcę, żebyś był mój.
Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 24 '16
Jesteś jak anioł, który podnosi mnie, gdy moje skrzydła zapominają jak się lata.
Psycholog_Portalu Free
"Słuchaj czasami życie wymaga zmian. Przejścia, jak pory roku. Mieliśmy cudowną wiosnę, ale już po lecie, przegapiliśmy jesień i nagle zrobiło się tak zimno, że wszystko zamarza. Nasza miłość zasnęła i zaskoczył ją śnieg. A śpiąc wśród śniegu nie czujesz, jak nadchodzi śmierć. Dbaj o siebie."
Psycholog_Portalu Free
- Czy mogę Cię przytulić?

- Ale my się w ogóle nie znamy...!
- Nie szkodzi, za miesiąc nie będziemy widzieli świata poza sobą.

Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 27 '16
"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć."
Magdalena Witkiewicz
Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 27 '16
Tęsknię za tobą.

Troszkę za bardzo.

Troszkę za często.

I troszkę więcej z upływem każdego dnia.

Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Jan 31 '16
- Weź zapomnij o nim...

- Nie umiem...

- Dlaczego niby?

- A pamiętasz ile to jest 2+2?

- Pamiętam.

- To weź zapomnij...

Psycholog_Portalu Free
każdego dnia czekam. Na uśmiech. Na wiadomość. Na spotkanie. Nie poddaję się, ale też nie walczę. Czekam. Łudzę się, że pewnego dnia podejdziesz i powiesz, że czujesz to samo, że tęsknisz, że czegoś Ci brakuje, że spróbujesz pokochać. Czekam, choć ta opcja z góry jest już przegrana. Żyję nadzieją, że może jutro dostrzeżesz w moich oczach coś więcej, jakiś błysk, iskierkę, dzięki której zrozumiesz, że potrzeba Ci właśnie mnie. Czekam. Nie spiesz się. Jutro też będę to robić.
Psycholog_Portalu Free
Kiedy o miłości można powiedzieć, że jest prawdziwa?

Kiedy została zraniona, a nadal istnieje.

Psycholog_Portalu Free
Miłość jest dawaniem, nie braniem. Naprawianiem, nie niszczeniem. Zaufaniem, nigdy zawodzeniem. Cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem każdej radości i każdego smutku, dzisiaj i zawsze...
Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Feb 4 '16

Wolałabym Go nie spotkać, bo wprawdzie czułabym tą samą pustkę, ale nie mogłabym nazwać jej po imieniu. 

Psycholog_Portalu Free
Psycholog_Portalu Feb 4 '16

Chodź. Na her­batę. Na kawę. Na pa­piero­sa. Na film. Na łóżko. Na cias­tko. Na ka­napkę. Na ka­kao. Na cze­koladę. Na po­całunek. Na przy­tula­nie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spa­cer. Na śnieg. Na ro­wer. Na zdjęcia. Na chwilę. Na mi­nutę. Na godzinę. Na zawsze. 

Pages: ? 1 2
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół