Loading...
pl

Miłość w słowach... | Forum

Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 8 '15
W odpowiedzi wrzucamy wszystko (cytaty, przysłowia, wiersze etc.) co jest związane z miłością :)
Ostatnio edytowane przez Psycholog_Portalu Grudzień 8 '15
Psycholog_Portalu VIP
Jesteś jak anioł, który podnosi mnie, kiedy moje skrzydła zapominają jak się lata...
Psycholog_Portalu VIP
Dlaczego zwykle kochamy tych, którym nasza miłość nie jest potrzebna?
Psycholog_Portalu VIP
Straciłam go...

Kim był dla mnie?

Nie wiem...

Dawał siłę, wiarę, czasem dawał tez nadzieję.

Psycholog_Portalu VIP
Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.
Psycholog_Portalu VIP
Miejmy odwagę próbować. Może to akurat miłość.
Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 9 '15
Wskrzesiła ich miłość. Serce każdego z nich miało w sobie niewyczerpane źródło życia drugiego.
Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 9 '15
"Nikt bardziej niż Ty nie potrzebuje miłości, opieki. Nikt bardziej niż Ty nie zna życia, nie zna ludzi. Jesteś kruchy jak łza i samotniejszy od wszystkich samotnych ludzi na świecie."

Jerzy Andrzejewski

Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 12 '15
Jest w sercu moim cała pieśń o Tobie. Jest cały hejnał Twego cudownego istnienia,a milczeć będę.

J.Tuwim

Psycholog_Portalu VIP
Nie mam domu - powiedziała, gdy on odszedł. W jego sercu był jej dom.
Psycholog_Portalu VIP
"Miłość" - Maria Pawlikowska Jasnorzewska

Wciąż rozmyślasz uparcie i skrycie. Patrzysz w okno i smutek masz w oku.Przecież mnie kochasz nad życie?Sam mówiłeś przeszłego roku...
Śmiejesz się, lecz coś tkwi poza tem.Patrzysz w niebo nad rzeźby obłoków.Przecież ja jestem niebem i światem?Sam mówiłeś przeszłego roku...

Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 13 '15
Idealny związek to taki, gdzie cisza nie krępuje. Odległość nie stanowi problemu. Gdzie kłóci się jak stare małżeństwo. Wygłupia jak dzieci. Nie trzeba udawać kogoś, kim się nie jest i kocha się...kocha bezgranicznie. Mimo. Pomimo i wbrew wszystkiemu, niezależnie od tego, co się w życiu wydarzy.
Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 16 '15
Największym smutkiem jest życie bez miłości. Ale równie smutne jest odejście z tego świata bez powiedzenia o swojej miłości tym wszystkim, których kochasz.

John Powell S.J.

Psycholog_Portalu VIP
W prawdziwej miłości człowiek przede wszystkim zatraca wszelką oryginalność. Im większa jest miłość, tym banalniejsze są jej przejawy.
Psycholog_Portalu VIP
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje.

Goethe

Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Grudzień 28 '15
Nie chcę żebyś był idealny, chcę żebyś był mój...

Psycholog_Portalu VIP
Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego co Ci nie służy, co Cię nie rozwija, co nie daje Ci szczęścia.
Psycholog_Portalu VIP
Gdybym wiedziała, że tak trudno będzie puścić Twoją rękę, nigdy bym jej nie dotknęła.
Psycholog_Portalu VIP
Czasem jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić, to nie myśleć za dużo, nie wyobrażać sobie zbyt wiele, spróbować zignorować obsesję i tylko oddychać, mając nadzieję, że wszystko ułoży się jak najlepiej.
Psycholog_Portalu VIP
Psycholog_Portalu Styczeń 17 '16
Najpiękniejszym zakątkiem świata są ramiona mojego mężczyzny.
Stron: 1 2 >
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół