Loading...
pl


Jesteś Rolnikiem? Ogrodnikiem? Szkółkarzem? A może po prostu cenisz sobie piękno przyrody? Szukasz chłopaka, dziewczyny, męża, żony, bratniej duszy, miłości, albo przyjaźni? Jeśli tak, to portal randkowy ilove.agrobiz.pl jest właśnie dla Ciebie. Każdy z nas chce przebywać w otoczeniu ludzi którzy nas rozumieją i przy których czujemy się bezpiecznie. Tu rejestrują się osoby poszukujące przyjaciół, randki, męża, żony a także wspólnego spędzania czasu. Przyłącz się i poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach. Kto wie, może nowa znajomość szybko przerodzi się w miłość na całe życie. Pomóż szczęściu i daj się poznać innym. Dołącz do nas już dziś i przeżyj coś wyjątkowego. Oglądając program "Rolnik Szuka Żony" widzimy jak ciekawe osobowości stają się kandydatami na mężów czy żony dla Rolników. Twoja przyszłość zależy także od Ciebie. Jeśli chcesz skorzystaj z naszego portalu randkowego i poznaj swoją Miłość. Portal Randkowy dla Rolników jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich aktywnych na forum randkowym lub blogu randkowym. Serdecznie zapraszamy. Daj się poznać innym...

Ostatnio zarejestrowani - zaproś na randkę

Blogi

Pawel
Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
Pawel Październik 7
Aneta
Związek dwojga osób to wspólnota i jakaś jedność ... Więcej
Aneta Październik 3
Potentilia
Masz łzy szczęścia po sexie ? Polskie portale wzi... Więcej
Potentilia Wrzesień 20

Temat

Aneta
Związek dwojga osób to wspólnota i jakaś... więcej
Aneta Październik 3
Potentilia
Kształt ciała jest uzależniony od wielu... więcej
Potentilia Wrzesień 6
Pawel
Tekst ten napisałem prawie 5 lat temu cieszę... więcej
Pawel Sierpień 27
Pawel
Kobiety w dobie pandemii zasłaniają twarz to... więcej
Pawel Sierpień 23

Randki i Miłość w słowach...

Witajcie.

Jesień to wspaniały czas na romantyczne spacery czy nawet kawkę na świeżym powietrzu przy kolorach zmieniających się liści na drzewach.

Jesień jest piękna i w poszukiwaniu nowych znajomości. Więcej czasu po zbiorach z pola to większe szanse na poznanie kogoś z kim możemy budować trwałe relacje.


Kocham - powiedziało lustro i rozbiło się na tysiące szklanych łez...

Ciało pamięta przelotny dotyk. Parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności przypływa znikąd w środku dnia...
W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu, w życiu tęsknotą...

Kto tłumi w sobie prawdziwą miłość, ten nosi w sercu wielki ciężar.

Aż nie mogłam się nadziwić, jak potrafi odmienić człowieka nieobecność przyjaciela. Nie mogłam się też nadziwić, jak niewiele trzeba mężczyźnie, by odszedł trzaskając drzwiami i jak trudno kobiecie, od której odszedł ruszyć za nim tymi samymi drzwiami...

Czytaj więcej na Forum

Turystyka na wsi

Agroturystyka najlepszy wypoczynek

Sprawdź Sąsiadkę i Sąsiada

Aktualności

 • maciej83
  maciej83 i RiseUp zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • maciej83
  maciej83 Zmienił(a) swój Profil w Portalu randkowym dla Rolników.
 • Arek1993
  Arek1993 jest w Grupie
  Mężczyźni - Kawaler do wzięcia...
  Mężczyźni - Kawaler do wzięcia...
  Grupa Męska skupiająca Kawalerów w różnym wieku...
  Suma 4 Użytkowników
  Arek1993
  Pawel
  Nina
  Apek15
 • maciej83
  maciej83 - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Mika22
  Mika22 i Michal252 zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • JASIU323A
  JASIU323A i Gabixx zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Monika92
  Monika92 - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • ToTylkoJa
  ToTylkoJa i RiseUp zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • ToTylkoJa
  ToTylkoJa - dołączył(a) do Portalu randkowego dla Rolników. Randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)
 • Michu1984
  Michu1984 i Serduszko zawarli znajomość w Portalu randkowym dla Rolników. Poznaj kogoś i randkuj z Rolnikami w najlepszym Portalu randkowym dla Rolników.:)

Portal randkowy dla Rolników

Słowa kluczowe:

Portal Randkowy dla Rolników, Randki internetowe dla Rolników, Rolnik szuka żony, Rolniczka szuka męża, Szukam Przyjaciół, Męża, Żony, Szukam przyjaciół i znajomych, Szukam miłości randki, Poznam Rolnika, Randki internetowe dla rolników, Portal randkowy dla Rolników, Szukam dziewczyny, szukam chłopaka rolnika, Szukam żony, szukam męża, Szukam miłości,

'':
Wyświetl fade
Wyświetl slide
Ocena:
Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół