Loading...
pl

Potentilia - Blogi

Obecnie kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa spowodowała znaczny wzrost zainteresowania portalami w których można poznać ludzi. Cieszę się że moje teksty będą czytane przez większą część społeczeństwa niż zwykle. Jak wykorzystać taką kwarantanne. ?


Przede wszystkim być sobą. Nie ma różnicy czy ktoś siedzi przy komputerze i jest blisko Twojego miejsca zamieszkania czy jest oddalony o dziesiątki lub setki kilometrów. Wszystkich nas obowiązuje kultura bo przecież choć wszyscy ze wsi to nie znaczy że dzicz gdzie słoma z butów wystaje choć i na pewno takie elementy się zdarzają to jesteśmy też tymi osobami które oczekują podstawowych zasad szacunku do drugiego człowieka. 


Z kim przestajesz takim się stajesz. Jeśli ktoś używa wulgarnych słów na pewno szybko się ich nie oduczy. To tak samo jak ktoś kto pije alkohol i mówi że pił już nie będzie. Być może ale nie na pewno. Każdy chce przebywać z kimś w otoczeniu kogoś z kim będzie się czuł dobrze. 


Zatem czy to będzie całkiem nowa znajomość czy tylko chwilowa pogadanka z wymianą podstawowych uprzejmości pozostaw po sobie jak najlepsze wrażenie. Powodzenia.  

Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół