google-site-verification=lfAtS5O1vOAq9KIvmIQgRenUkaxMpN9HiFGW1mfotuU Czerwiec historia MelaniaKLoading...
pl

MelaniaK - Blogi

Temat wyborów elektryzuje każdego bo robi się coraz ciekawiej. Z dnia na dzień coraz więcej osób interesuje się wyborami prezydenckimi choć każdy w jakimś stopniu jest moderowany przez swoje środowisko w jakim żyje i tą drogą przekazywane są wszelkie informacje a zatem i decyzje na kogo głosować o ile w ogóle ktoś zechce wziąć udział w Wyborach Prezydenckich 2020. 


Każdy ma prawo wyboru i wolności jakie gwarantuje Konstytucja. Przez wielu ludzi tłumaczona czasem jak wygodniej ale jednak każdy na ten dokument się powołuje podobnie jak na Biblię którą używają prawie wszystkie religie choć są odmienne od siebie. Konstytucyjnie wybieramy Prezydenta który ma reprezentować Naród czyli Suwerena na arenie międzynarodowej. Każdy Prezydent coś tam robi i nie można powiedzieć że nie robi nic lub nic nie zrobił bo niby co miał zrobić. Rolnik czasem też ma gospodarstwo i nic nie robi nie dlatego że mu się nie chce tylko dlatego że nie może bo np. deszcz pada :) 


Obowiązkiem każdego Obywatela jest pójście na Wybory Prezydenckie i oddanie swojego głosu na tego kandydata na którego uważa że będzie on reprezentował jego interesy. 


Na kogo zatem głosować w nadchodzących Wyborach Prezydenckich ?

     

Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół