google-site-verification=lfAtS5O1vOAq9KIvmIQgRenUkaxMpN9HiFGW1mfotuU Blog Randkowy ilove szukam dziewczyny ze wsi, szukam chłopaka ze wsi,Loading...
pl

MelaniaK - Blogi

Cinderella z angielskiego Kopciuszek który pojawia się i znika.  Taki obraz w rzeczywistości dotyka coraz częściej ludzi poszukujących partnerów w internecie.   

 

Czy zdarzyło się wam poznać kogoś kto zamilkł po kilku szczerych rozmowach  ?

Coś kogoś wystraszyło  ?  

Jesień już prawie za nami i zimno się zrobiło. Dni coraz krótsze i Słońca jak na lekarstwo a to od oświetlenia zależy nieśność Kur i podobno dobre samopoczucie każdego chłopa ze wsi. Czy to prawda ? Panowie wypowiecie się ? Czy Biomet jest dziś niekorzystny  ?


Czy ktoś z Was uprawia może jakieś kozy i kozi ser produkuje  ?

Każdy przeżywa jakieś zakochanie i jak to mówią przychodzi czasem jak sraczka. 

Aby sprawdzić, ile średnio zajmuje nam zakochanie się tę kwestie wzięli pod lupę uczeni z University of Minnesota. W tym celu zbadali oni 111 studentów (45 kobiet i 66 mężczyzn). Respondentom zadano dwa pytania odnoszące się do ich obecnego lub ostatniego związki. Kto pierwszy wyznał miłość i ile czasu minęło, zanim poczułeś, że jesteś zakochany. Do jakich wniosków doszli badacze?

 

Okazuje się, że mężczyźni potrzebują około 97 dni, by poczuć, że zaczyna się miłość. Z kolei paniom zajmuje to około 139 dni. Zresztą podobne wyniki pokazały również testy, przeprowadzone przez portale randkowe.

  

Eksperci wyznaczyli również podczas badań trzy główne etapy miłości, a mianowicie poziom żądzy (bazujący głownie na pożądaniu), atrakcyjności (jest to coś więcej niż pożądanie, ponieważ dochodzi fascynacja partnerem), a także stabilizacji (pojawia się przywiązanie).

 

A skąd wiadomo, że jest się zakochanym? Według badanych świadczyć może o tym ożywienie, ekscytacja światem, problemy z koncentracją na temacie innym, niż ukochany, a także nieodparta chęć wspólnego spędzania czasu czy duże zainteresowanie wszystkim tym, co dotyczy partnera. 


Chcę się zakochać :) 

Zakupy nasion powinno się rozpocząć już w styczniu ale jak ktoś jeszcze nie zdążył to może kupić teraz. Czy jest może gdzieś jakieś ranking tych firm które sprzedają nasiona ?
Wiosna zbliża się zdaje się nie tak prędko ale już należy myśleć o nawozach. 

Kupuje ktoś z Was nawozy Hurtowo ? Coraz więcej ludzi łączy się nie tylko w pary ale zaczynają tworzyć grupy producentów i zakupy robią hurtowo. Oznacza to że zakupy robią się znacznie tańsze bo sprzedawcy miękną jak ktoś kupuje więcej. Z detalistami nigdy nikt się nie liczył i liczył się nie będzie. 


Może ktoś z Was ma ochotę założyć taki związek na zakup Mocznika. Może to się opłacać czy nie koniecznie ? 


Kto chce łapka w góre :)  

Hejo jejo :) 


Okazuje się że jesienią kobiety najszybciej się zakochują. Jest to związane chyba z tym że jeśli potomstwo przyjdzie na świat wiosną to jest szansa na jego lepsze wyżywienie. Nie koniecznie trzeba kierować się namiętnościami bo wiele ludzi planuje poprostu urodzenie dziecka w określonym terminie. Niekiedy w pracy ludzie tak się dogadują, że potem mają szanse na powrót do pracy i nie zostają na przysłowiowym lodzie. Czy to prawda sami oceńcie. Prawda jest taka że zakochać się warto bo każda miłość człowieka rozwija a nie gasi chociaż jak to w życiu różnie bywa i nie wszystkim od razu wychodzi...    

Temat relacji w związkach zawsze jest bardzo ciekawy i nikomu nie przychodzi do głowy aby z niego rezygnować w trakcie zwyczajnych dyskusji. Cóż to takiego jak dwoje ludzi ma się ku sobie i lubią przebywać w swoim towarzystwie. On kocha ją, ona kocha jego na zawsze ? ale czy na pewno? 


W niedawno przeprowadzonej dyskusji wyszło bardzo ciekawe stwierdzenie że większość osób tak się do siebie przyzwyczaja że nie wyobraża sobie życia z inną osobą. Czy aby ta miłość jest do końca bezinteresowna ? Ona go kocha bo właściwie była przeciętną dziewczyna na którą w ogóle ktoś zwrócił uwagę co nie niweluje pragnienia zostania żoną lekarza, prawnika lub jakiegoś prezesa a niekoniecznie rolnika z ha ktarami :) On ją kocha też za to że jest jak jest ale zawsze w domu trochę ogarnięte jest i jak się wchodzi do domu to nie ma się na czym przewrócić i śmieci zawsze na czas są wyrzucone a i żarcia miska zawsze podstawiona po ryj żeby mężczyna głodny nie chodził... 


Ona kocha go za wzięcie a on ją zażarcie... taka bezinteresowna miłość ? Prawda czy nie prawda ?

Temat wyborów elektryzuje każdego bo robi się coraz ciekawiej. Z dnia na dzień coraz więcej osób interesuje się wyborami prezydenckimi choć każdy w jakimś stopniu jest moderowany przez swoje środowisko w jakim żyje i tą drogą przekazywane są wszelkie informacje a zatem i decyzje na kogo głosować o ile w ogóle ktoś zechce wziąć udział w Wyborach Prezydenckich 2020. 


Każdy ma prawo wyboru i wolności jakie gwarantuje Konstytucja. Przez wielu ludzi tłumaczona czasem jak wygodniej ale jednak każdy na ten dokument się powołuje podobnie jak na Biblię którą używają prawie wszystkie religie choć są odmienne od siebie. Konstytucyjnie wybieramy Prezydenta który ma reprezentować Naród czyli Suwerena na arenie międzynarodowej. Każdy Prezydent coś tam robi i nie można powiedzieć że nie robi nic lub nic nie zrobił bo niby co miał zrobić. Rolnik czasem też ma gospodarstwo i nic nie robi nie dlatego że mu się nie chce tylko dlatego że nie może bo np. deszcz pada :) 


Obowiązkiem każdego Obywatela jest pójście na Wybory Prezydenckie i oddanie swojego głosu na tego kandydata na którego uważa że będzie on reprezentował jego interesy. 


Na kogo zatem głosować w nadchodzących Wyborach Prezydenckich ?

     

Maski wszędzie obecne ale czy jest jeszcze jakieś miejsce na zdrowy rozsądek  ?
Obowiązuje nas wszystkich ograniczenie kontaktów i częste mycie rąk jako najlepszy sposób na pandemię covid-19 która w ostatnim czasie rośnie w siłę. Rolnicy zastanawiają się co będzie dalej ale nie zapowiada się tak kolorowo jak by się mogło wydawać w rzeczywistości. Cóż ludzie którzy nasadzili bratków, tulipanów do tegorocznej sprzedaży pewnie nie będą mieli w tym roku zbyt wielkich zysków. Jak jest w Waszych gospodarstwach ? Czy ktoś przygotowuje się do sprzedaży przez internet ? Łączmy się w jakieś grupy to być może poprawi marketing regionalnych produktów. Są regiony w Polsce gdzie nie produkuje się zupełnie warzyw. Najbardziej uprzemysłowione gminy i województwa dawno już przestawiły rodzimych rolników na prace usługowe w różnych branżach ale nie na to by produkowali żywność dla lokalnego rynku. 


Jak wzmocnić odporność swojego organizmu ? 


Naukowcy zalecają zdrowe odżywianie się przede wszystkim warzywami bogatymi w błonnik. 

Ludzie jedzą a potem na spacerek. Czy to dobre rozwiązanie ? 

Rolnicy z krwi i kości we współczesnym świecie muszą permanentnie czyli trwale i w praktyce zawsze dbać o aktualny stan wiedzy. Modne są wszelkie szkolenia, kursy, ćwiczenia, praktyki, doświadczenia i wszystko co pozwala na poszerzenie wiedzy o przedmiocie z którego czerpie się korzyści. Praca popłaca ale tylko ta wykonana mądrze i rozsądnie bo nie sztuka jest się narobić i nic nie zarobić. Producenci zawsze byli tymi na których spoczywało największe ryzyko a ceny pozostawiały najwięcej do życzenia. Obecnie chyba już rolnictwo to zdecydowanie inny poziom niż ten z którym startowali nasi dziadkowie w powojennej Polsce. 


Czy ktoś z was chciałby wziąć udział w jakimś szkoleniu ? 

Czego takie szkolenie miało by dotyczyć ?

Lubisz się uczyć ?  

Obecnie obserwujemy wciąż nasilające się zwłaszcza na FB komentarze dotyczące wartości chrześcijańskich w życiu społecznym. Dzięki kulturze jaką przyniosło chrześcijaństwo mamy szeroko rozumiana wolność i poszanowanie drugiego człowieka i na tej podstawie została zbudowana Demokracja która jest różnie rozumiana przez współczesnych ludzi. Wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść pisze św. Paweł wiec dokąd zmierza ten świat który akceptuje aborcję,  eutanazję, homoseksualizm i nie wiadomo co jeszcze. Prawdą jest że nie zbawimy świata sami na siłe ale każdy z nas winien szukać wartości jaką niesie ze sobą Wiara Ojców naszych bo w niej ukryty skarb może okazać się najlepszym znaleziskiem całego życia. Ludzie zawsze pluli jadem ale czy zawsze warto odchodzić obojętnym wobec nieprzychylnych komentarzy czy należy dbać o wartości i zajmować publicznie swoje stanowisko ? Za każde wypowiedziane i niewypowiedziane słowo rozliczą nas w stosownym czasie. 
Kiedyś rozmawiałam z mężczyzna który powiedział że popęd mężczyzn z wiekiem słabnie. 

Panowie to jak to jest ?

Ludzie taka piękna pogoda gdzie się wybrać ?

Może jakaś wspólna wycieczka ?

Ktoś coś ? Do Miłego Zobaczenia :) 

Wiele Par rozstaje się w trudnych okolicznościach najczęściej gdy pojawia się jakieś niepowodzenie w związku. Po latach jednak czują że zrobili sobie krzywdę i chcieli by powrócić do siebie. Jest to zależne od okoliczności ale możliwe że część osób da radę mimo bólu i porażki jaka przytrafiła się w przeszłości. 


Czy widzieliście już taki przykład ?

Nadchodzący czas sprzyja przygotowaniom do zbioru zbóż które już niebawem trzeba zebrać z pola. 

W dawnych czasach kosili ludzie zwykłymi kosami ogromne obszary pomagając sobie wzajemnie rodzina rodzinie. W późniejszych czasach kiedy każdy miał w domu już swój telewizor czarno biały a nie kolorowy a na polu pojawiły się pierwsze ciągniki a z nimi pierwsze snopowiązałki czas na wsi nieco przyspieszył. W dzisiejszych czasach wjedzie na pole kombajn który zmiata nawet 12 metrów zboża za jednym przejazdem i po godzinie jest po żniwach. 


Jak jest u Was i jaka jest technologia zbioru zbóż w Waszym regionie ?


Zbiory zbóż, Zbiory żyta, zbiory pszenicy, zbiory jęczmienia bez ogumienia ? 

Uwaga mężczyźni nadchodzą upały a kobiety wtedy są gorące :) 
Żona rolnika chce być jak zawsze nowoczesna i nie chodzi o przynależność do Partii o tej samej nazwie ale o to aby być Kobietą która nie odbiega standardom w mieście. Co robi kobieta w mieście otóż ona nie tylko pachnie ale może ma czas na to by posiedzieć przy lekturze ciekawej książki a rolniczka zazwyczaj pieli badyla do zmroku bo więcej już nie da się zobaczyć a pieliła by pewnie do rana jak jaka zapalczywa jest na robotę. Jednak wcale nie jest tak żle o ile taka rolniczka poznaje wartości jakim jest jej własny czas. Każdy z nas jest Panem swojego losu i ma możliwość zorganizowania swoich zajęć tak by był czas na pracę i na relax czyli to co sprawia nam przyjemność. Planowane są oczywiście zakupy i przymierzanie tego co znajdzie się w nowej galerii ale nie tylko ciuchami świat stoi bo można czasem wyrwać się na plażę do pobliskiego stawu gdzie i chłopców nie brakuje. 


Każda z nas organizuje sobie swój czas i jak go dobrze zorganizuje to życie się nie zepsuje - Prawda?   

Wszystkim życzę wesołych świąt wielkanocnych w gronie najlepszych przyjaciół, rodziny kogoś z kim warto spędzić czas. Święta to okres w którym wiele ludzi czuje się samotnych i dla tych najwięcej ciepła. Niech dobry Bóg w którego wierzymy da tą nadzieję na lepsze jutro i dobre życie z osobą która będzie oparciem w trudnych chwilach i partnerem w radości gdy będzie wesoło. 


Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Mel

Konie pasja hobby po prostu Konie

Czy lepiej jeździć mam na Leonie ?

Sama nie wiem :) 

Nawet w starszym wieku można znaleźć miłość. Wydaje się że program Marty Manowskiej celuje w tym kierunku i jest to bardzo dobry pomysł. Starsi ludzie też mają serca i ochotę na to by dzielić życie z kimś obok nawet wtedy gdy własne dzieci już dorosły i mają już swoje rodziny. Emeryci bo o nich mowa mają dużo wolnego czasu aby poświecić się przyjemnościom i nie mają takiej presji że muszą iść do pracy. Praca dla każdego jest oczywiście wskazana bo pozwala nie tylko zapewnić sobie źródło dochodu ale także w wielu przypadkach poprawia nasze samopoczucie. Nie praca jednak w życiu jest najważniejsza a to jak spędzamy czas swojego życia a raczej z kim go spędzamy. Program Sanatorium Miłości jest wspaniałym przykładem na to że Starsi ludzie też potrafią się dobrze bawić i razem spędzać czas. Czy macie kogoś kto mógłby wziąć udział w takim programie ?


Pozdrawiam Wszystkich Młodych i tych którzy się nico wcześniej urodzili  :)   

Witam, 


Nie tak dawno kowersowałam z Panem który pisze takie bzdury jak mało który :)

Pisze z błędami choć każdy komputer podświetla na czerwono każde błędne słowo

a Pan przeprasza i pisze że jest dyslektykiem to ja się pytam czy daltonistą też ?

Czy trudno jest sprawdzić pisownię wysyłając cokolwiek do ludzi ?


Jeśli są papiery na to że jest się dyslektykiem to może są też papiery od lenistwa i głupoty ?

Może też niektórzy powinni sobie wyrobić papiery z tytułem Facet Bez JAJ 


Wielu Kobietom... 

ułatwiło by to drogę do podjęcia właściwych decyzji dotyczących własnej przyszłości  :)     Pozdrawiam 

Melka 

Kilka razy logowalam się na portalach randkowych, ale cierpliwości wystarczył mi max na miesiac:) Szukam realnej znajomości anie wirtualnych nic nie znaczących konwersacji. Mam wrażenie, że mężczyźni zalogowani szukają ale nie szukają. Czułam się trochę jak na wystawie sklepowej, każdy wchodzi ogląda i wychodzi, nie mówiąc dzień dobry i do widzenia:(Czy portale randkowe są miejscem gdzie można znaleźć kogoś fajnego? Zaczynam szczerze watpic. Jestem gotowa, gdyby znalazł się mimo wszystko jakiś interesujący meżczyzna, który na początek miałby ochotę na niezobowiazujaca kawę (bo tylko tak można kogoś poznać) zapraszam. 

Naucz się być sam ze sobą zanim będziesz z kimś innym. Dopóki sami nie jesteśmy wystarczająco ukształtowani i dojrzali nie będziemy w stanie stworzyć udanego związku. Dopóki sami nie tworzymy spójnej całości, będziemy przyciągać połamanych, niedojrzałych ludzi.


Rozwój wewnętrzny często następuje przez trudne życiowe doświadczenia i cierpienie. Trzeba nauczyć się znosić towarzyszące temu nieprzyjemne emocje i uczucie smutku.


Etap pierwszy w drodze do osiągnięcia tego to powstrzymanie się od uciekania od nich. Powstrzymanie się od  ignorowania stanów kiedy nie czujemy się szczęśliwi. Nie można oczekiwać, że uczucie radości i szczęścia będzie stanem ciągłym, towarzyszącym nam stale. Uczucie smutku lub obniżony nastrój jest czymś w rodzaju oddechu, daje reset i możliwość odczuwania radości na nowo. Jest jak pauza w muzyce. Potrzebna. Tak jak pauza w muzyce jest jej częścią, smutek jest częścią życia. Jest potrzebny.


Etap drugi to uczenie się dostrzegania małych rzeczy i cieszenia się z tego co jest. Powstrzymywanie się od myślenia, że mogłoby być lepiej. Jeśli nie ma słońca, cieszmy się z deszczu. Czasem to tylko kwestia programowania się na właściwe, pozytywne myślenie. Konieczne jest programowanie się, poprawianie swojego sposobu myślenia, tak często jak to możliwe. Nie wystarczy zrobienie tego jeden raz. Trzeba sprawdzać, czy nie zeszliśmy z dobrego kursu.


Czasem życie daje nam tyle cierpienia, że zaczynamy się zastanawiać, czy to już przypadkiem nie za dużo i czy nie doprowadzi nas to do zgorzknienia. Byłam tam. Znam to uczucie. W moim przypadku trwało to bardzo długo. Czekałam wiele miesięcy na to, aby to uczucie odeszło. I tak się stało. Czas wiele zmienia, przynosi inną perspektywę. Pamięć zawodzi zacierając wiele potrzebnych faktów i umiejętności, ale też usuwając to co niepotrzebne. Ale trzeba też chcieć uwolnić się od niektórych wspomnień, pozwolić im odejść, nie trzymać się ich kurczowo, nie pielęgnować ich w swojej pamięci.


Nie ma natomiast sensu oczekiwać, że pojawienie się w naszym życiu innej osoby - kogoś w kim się zakochamy i z kim będziemy chcieli dzielić życie - nas naprawi. Nie ma co się spodziewać, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszystkie nasze trudności, traumy i nawiedzające nas duchy przeszłości odejdą i odtąd wszystko ułoży się samo.


Związek to praca. Przy odrobinie dobrej woli i dobrym nastawieniu może to być przyjemne i satysfakcjonujące. Dobre nastawienie oznacza, że nie będziemy się spodziewać, że będzie cały czas miło i radośnie. Kryzysy są potrzebne i pouczające. Dają informację, możliwość rozmowy i korygowania relacji.

?Jak Cię widzą tak Cię piszą?. 


Wygląd zewnętrzny ma znaczenie, ale wnętrze jest równie ważne, a nawet ważniejsze. Jak więc zachować równowagę między dbałością o wygląd zewnętrzny, a dbaniem o wnętrze? Jak ustrzec się od próżności, a jednocześnie pozostać atrakcyjnym dla płci przeciwnej?


Wygląd zewnętrzny może odgrywać decydującą rolę w pierwszych sekundach i minutach przy spotkaniu face to face. Inaczej jest przy spotkaniu on line, kiedy wizerunek rozmówcy jest nam jeszcze nieznany. Słowa, które wypowiadamy i sposób w jaki budujemy rozmowę mówią o nas wszystko i zawierają informacje, z których rozmówca może wyciągać wnioski i budować wyobrażenie o nas.


Lubię rozmawiać z ludźmi nie wiedząc jak wyglądają. Jest to dla mnie doznanie podobne do jedzenia posiłku w ciemności lub wsłuchiwania się w dźwięki z zamkniętymi powiekami. Wyostrzają mi się wtedy inne zmysły. Moje wyobrażenie o rozmówcy budowane jest tylko w oparciu o odczucia jakie płyną z rozmowy. Oczywiście na to jak toczy się rozmowa wpływają też inne czynniki: mój nastrój, nastrój rozmówcy, zmęczenie, to czy czujemy się w danej chwili samotni czy radośni i wiele innych spraw, które wydarzyły się w życiu każdego z nas tego dnia.


W gruncie rzeczy większość z nas szuka i ceni sobie ludzi, którzy mają atrakcyjne wnętrze i których wygląd zewnętrzny nie jest dla nas odrzucający, a  im większą przyjemność sprawia nam patrzenie na potencjalnego partnera tym lepiej i tym większe przyciąganie.


Im piękniejsza kobieta, tym większe szanse, że mężczyzna, który się nią zainteresuje będzie cenił głownie jej urodę, zwracając mniejszą uwagę lub zupełnie lekceważąc cechy takie jak: osobowość, inteligencja, poczucie humoru. Uroda przysłoni, a w niektórych przypadkach zastąpi mężczyźnie potrzebę poszukiwania tych cech w wybrance.


Rada dla kobiet: to miłe, że podobamy się mężczyznom - nie pozwólmy jednak, by wygląd przysłaniał inne ważne kwestie. Nie pozwólmy się wpędzić w błędne koło przesadnego dbania o wygląd zewnętrzny, a zaniechania troski o inne wartości. Jest niezwykle ważne, aby dowiedzieć się od nowo poznanego mężczyzny, jakie wartości ceni w kobiecie. Szukajcie mężczyzn, którzy potrafią myśleć, którzy nie ulegają tylko przyjemności patrzenia, którzy patrzą do wewnątrz i szukają w Was wartości i chcą poznać Wasze wnętrze, zainteresowania, wrażliwość, chcą wiedzieć jak myślicie i co jest dla Was ważne.


Rada dla mężczyzn: uroda przemija, przygasa, zmienia się. Nawet najbardziej atrakcyjna kobieta nie wygląda dobrze 24 godziny na dobę każdego dnia. Kobiety z interesującym wnętrzem nigdy nie wychodzą z mody i pozostają atrakcyjne na zawsze. Szukajcie kobiet, które poświęcają czas na myślenie. Wygląd zewnętrzny ma znaczenie, ale to wnętrze decyduje o tym, czy związek będzie udany.I co napiszesz w odpowiedzi  ?


Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół