google-site-verification=lfAtS5O1vOAq9KIvmIQgRenUkaxMpN9HiFGW1mfotuU Wrzesień historia MelaniaKLoading...
pl

MelaniaK - Blogi

?Jak Cię widzą tak Cię piszą?. 


Wygląd zewnętrzny ma znaczenie, ale wnętrze jest równie ważne, a nawet ważniejsze. Jak więc zachować równowagę między dbałością o wygląd zewnętrzny, a dbaniem o wnętrze? Jak ustrzec się od próżności, a jednocześnie pozostać atrakcyjnym dla płci przeciwnej?


Wygląd zewnętrzny może odgrywać decydującą rolę w pierwszych sekundach i minutach przy spotkaniu face to face. Inaczej jest przy spotkaniu on line, kiedy wizerunek rozmówcy jest nam jeszcze nieznany. Słowa, które wypowiadamy i sposób w jaki budujemy rozmowę mówią o nas wszystko i zawierają informacje, z których rozmówca może wyciągać wnioski i budować wyobrażenie o nas.


Lubię rozmawiać z ludźmi nie wiedząc jak wyglądają. Jest to dla mnie doznanie podobne do jedzenia posiłku w ciemności lub wsłuchiwania się w dźwięki z zamkniętymi powiekami. Wyostrzają mi się wtedy inne zmysły. Moje wyobrażenie o rozmówcy budowane jest tylko w oparciu o odczucia jakie płyną z rozmowy. Oczywiście na to jak toczy się rozmowa wpływają też inne czynniki: mój nastrój, nastrój rozmówcy, zmęczenie, to czy czujemy się w danej chwili samotni czy radośni i wiele innych spraw, które wydarzyły się w życiu każdego z nas tego dnia.


W gruncie rzeczy większość z nas szuka i ceni sobie ludzi, którzy mają atrakcyjne wnętrze i których wygląd zewnętrzny nie jest dla nas odrzucający, a  im większą przyjemność sprawia nam patrzenie na potencjalnego partnera tym lepiej i tym większe przyciąganie.


Im piękniejsza kobieta, tym większe szanse, że mężczyzna, który się nią zainteresuje będzie cenił głownie jej urodę, zwracając mniejszą uwagę lub zupełnie lekceważąc cechy takie jak: osobowość, inteligencja, poczucie humoru. Uroda przysłoni, a w niektórych przypadkach zastąpi mężczyźnie potrzebę poszukiwania tych cech w wybrance.


Rada dla kobiet: to miłe, że podobamy się mężczyznom - nie pozwólmy jednak, by wygląd przysłaniał inne ważne kwestie. Nie pozwólmy się wpędzić w błędne koło przesadnego dbania o wygląd zewnętrzny, a zaniechania troski o inne wartości. Jest niezwykle ważne, aby dowiedzieć się od nowo poznanego mężczyzny, jakie wartości ceni w kobiecie. Szukajcie mężczyzn, którzy potrafią myśleć, którzy nie ulegają tylko przyjemności patrzenia, którzy patrzą do wewnątrz i szukają w Was wartości i chcą poznać Wasze wnętrze, zainteresowania, wrażliwość, chcą wiedzieć jak myślicie i co jest dla Was ważne.


Rada dla mężczyzn: uroda przemija, przygasa, zmienia się. Nawet najbardziej atrakcyjna kobieta nie wygląda dobrze 24 godziny na dobę każdego dnia. Kobiety z interesującym wnętrzem nigdy nie wychodzą z mody i pozostają atrakcyjne na zawsze. Szukajcie kobiet, które poświęcają czas na myślenie. Wygląd zewnętrzny ma znaczenie, ale to wnętrze decyduje o tym, czy związek będzie udany.I co napiszesz w odpowiedzi  ?


Proszę włączyć JavaScript!
Wyłącz Blokowanie Reklam

w swojej przeglądarce

Randki internetowe, Szukam dziewczyny, Szukam chłopaka, Szukam męża, Szukam żony, Poznam nowych przyjaciół